interiér bytu – Púchov-Obráncov mieru

V architektonickom návrhu sme sa snažili čo najlepšie vyriešiť dispozičné a komunikačné zóny priestoru. Investorovi sme vypracovali 3 riešenia rozmiestnenia nábytku a spotrebičov v náväznosti na dispozíciu obývacej izby.

Pohľad na kuchyňu
Koncept je ladený v jednotných zemitých farbách a materiáloch v kombinácií s bielou farbou. Pri návrhu sme brali ohľad na už osadené hnedé plastové okná. Stenu za pracovnou doskou kuchynskej linky sme doplnili o skrinku a LED osvetlenie. Barové a jedálenské stoličky sme vybrali v jednotnom štýle.

interier-obyvacej-izby-a-kuchyne-s-jedalnou-Puchov-01

Sedacia súprava
Je riešená ako dvojfarebná s predelom – vynechaným operadlom, tak aby početnejšia návšteva v časti obývačky mohla komunikovať s druhou časťou návštevy v kuchyni. Podnož sedacej súpravy a konferenčné stolíky sú taktiež hnedej farby.

interier-obyvacej-izby-a-kuchyne-s-jedalnou-Puchov-02

Jedálenský stôl, krb a obývačková stena
Investor si prial sedenie pri jedálenskom stole pre aspoň 6 osôb, preto sme ho zjednotili spolu s pultom na varenie a ponechali ho v jednotnom drevenom dizajne tak aby tvoril jeden blok. Varná doska je elektrická sklokeramická so zaveseným digestorom s výmennými filtrami. Rohové krbové teleso je minimalistického charakteru doplnené o zásobu dreva.
interier-obyvacej-izby-a-kuchyne-s-jedalnou-Puchov-03

Kuchyňa
Pôsobí vyváženým dojmom vďaka použitým materiálom. Jednoduché riešenie poskytuje dostatočný priestor pre kuchynské spotrebiče a potrebný riad. Usporiadanie umývadla, trúby na pečenie s mikrovlnkou, ladničkou a varnou doskou je v dostatočnej blízkosti tak, aby varenie bolo zábavou. Za pracovnou doskou je navrhnutý dostatočný počet zásuviek pre manipuláciu s kuchynskými spotrebičmi.
interier-obyvacej-izby-a-kuchyne-s-jedalnou-Puchov-04

Pohľad na obývačkovú stenu
Obývačková stena je skombinovaná v rovnakých farbách a materiáloch ako je celý priestor. Medzi knižnicovými policami je umiestnený bar na ktorom je inštalovaný LCD televízor.
Okrem svetiel nad jedálenským stolom a svetlami nad pracovnou doskou dosvetlujú priestor prisadené svietidlá v kuchyni a obývacej izbe.

interier-obyvacej-izby-a-kuchyne-s-jedalnou-Puchov-05

Búracie práce na realizácií interiéru prebiehajú v plnom prúde.

Pohľad na budúcu kuchynskú zostavu s jedálenským stolom.

pohlad_kuchynska_linka_Puchov_archiCENTRUM

Pohľad na obývačkovú stenu s krbom.

pohlad_obyvackova_stena_Puchov_archiCENTRUM

ÚDAJE O PROJEKTE:

názov:   interiér kuchyne s jedálňou a obývacou izbou v trojizbovom byte

druh projektu:  interiér

klient:   súkromná osoba

projektant:   archiCENTRUM s.r.o.

stupeň dokumentácie:   architektonická štúdia + vizualizácia so špecifikáciami

riešená plocha: 45 m2TERMÍNY:

projekt:   06/2014

realizácia:   momentálne v realizácií

Chcem návrh interiéru bytu od ateliéru archiCENTRUM

ďalšie projekty interiérov