interiér bungalovu v Prostejove

Interiér sme navrhovali do projektu rodinného domu bungalovu v Prostejove. Jediným zadaním bol investorov obľúbený štýl oblečenia Bushman. Celý dizajn interiéru zveril investor do našich rúk.

Pohľad na kuchynskú linku s ostrovom
Kuchyňu sme navrhli v tmavom odtieni drevených a bielych lesklých skriniek v kombinácií s betónovou podlahou. V zníženom strope je zapustený digestor nad varnou plochou ostrova. Všetky pracovné plochy sú výborne osvetlené.Pracovná doska umývadla je nápadito podsvietená spod parapetnej dosky okna. Zo strany jedálenského stola je v ostrovčeku zabudovaný sklad vínových fliaš s príslušenstvom.   interier_rodinneho_domu_Prostejov_kuchyna_01
Pohľad na jedálenský stôl
Jedálenský stôl je umiestnený medzi krbom a ostrovom v kuchyni. Kombinácia čistých tvarov je doplnená stoličkami rovnakej značky. Na zadnej betónovej stene, ktorá prepája priestor krbu a kuchyne je osadený príborník.

interier_rodinneho_domu_Prostejov_jedalen_01

Pohľad na obývaciu izbu s krbom
Krbové teleso opticky rozdeľuje priestor jedálne s kuchyňou od obývacej izby. Jednotný typ a farba podlahy ho zase zjednocuje. Na osvetlenie sme zvolili líniové svietidlá zapustené do sadrokartónu. Komponovanie sedacieho nábytku je mimo komunikačný priestor.interier_rodinneho_domu_Prostejov_obyvacia_izba_s_krbom_02

Knižnica v obývačkovej stene

interier_rodinneho_domu_Prostejov_obyvacka_01

TV stena
V drevenom obklade TV steny sú zakomponované posuvné dvere z mliečneho skla. Prepájajú priestor z chodby. Konferenčný stolík sme navrhli zo štyroch kusov. Je ho možné poukladať do rôznych tvarov podľa druhu návštevy.

interier_rodinneho_domu_Prostejov_obyvacia_izba_03

Rodičovská spálňa s presklenou stenou do záhrady
Čalúnenú posteľ sme opreli o drevený obklad steny, ktorý plynule prechádza na strop.

interier_rodinneho_domu_Prostejov_spalna_rodicov_02

Drevený obklad v zapustenom sadrokartónovom strope sme doplnili o štýlové svietidlo. Tmavošedá tapeta zjednocuje prírodné a biele prvky v interiéry. Šírka skriniek toaletného stolíka je prispôsobená šírke LCD televízora.

interier_rodinneho_domu_Prostejov_spalna_rodicov_01

Návrh hlavnej kúpeľne v rodinnom dome bungalove
Centrálne pred vstup sme umiestnili dvojumývadlo naložené na umývadlovú skrinku so zapustenými batériami do steny. Nad vaňu sme umiestnili svetlík s denným svetlom.

interier_rodinneho_domu_Prostejov_kupelna_02

Obklad v kúpeľni
Obklad stien a podláh sme zvolili z luxusného onyxu, ktorý dodal priestoru nadštandartný vzhľad. Vymedzenie sprchového kúta je jasne dané obkladom a sklenenou zástenou, ktorá je po strop. Závesný systém WC je zasekaný do steny. Umiestnenie rebríka je dobre dostupné pre sprchu ako aj pre WC, ktoré by mohlo mať po prípade ručnú sprchu pre WC namiesto bidetu.

interier_rodinneho_domu_Prostejov_kupelna_03

interier_rodinneho_domu_Prostejov_kupelna_01

Na dome je zrealizovaná základová doska pôvodného katalógového domu, ku ktorému sa pribetónuje prístavba.
ÚDAJE O PROJEKTE:

názov:   interiér do novonavrhovaného rodinného domu

druh projektu:  novostavba

klient:   súkromná osoba

projekt:   archiCENTRUM s.r.o.

stupeň dokumentácie:   architektonická štúdia + vizualizácia

riešená plocha:  127,96 m2


TERMÍNY:

projekt:   02/2013

realizácia:   rodinný dom v realizácií

Chcem návrh interiéru rodinného domu od ateliéru archiCENTRUM

ďalšie projekty interiérov